Q-Klinika 3000 SQL

Zarządzanie placówką dzięki profesjonalnemu programowi firmy QBS nigdy nie było prostsze.

Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie dla przychodni i placówki medycznej

Oprogramowanie, którego celem jest polepszenie jakości funkcjonowania placówek medycznych od wielu lat jest przedmiotem naszego zainteresowania. Nasza firma istnieje już na rynku od prawie 30 lat. Przez ten czas udało się nam zdobyć dużo doświadczenia oraz zaufanie klientów. Obecnie nasze oprogramowanie dla przychodni wykorzystywane jest przez ponad 300 współpracujących z nami placówek medycznych.

Oprogramowanie dla placówki medycznej

Baza leków

Oprogramowanie dla przychodni lekarskich tworzymy od ponad 23 lat. Jesteśmy firmą, która nie zajmuje się wyłącznie sprzedażą czy dystrybucją. Jesteśmy firmą, która kreuje programy na potrzeby konkretnych placówek medycznych, które obsługują konkretny rodzaj specjalistów i ich pacjentów. Zakup naszego produktu nie sprawia, że pozostawiamy Państwa samym sobie. Jeśli w trakcie użytkowania naszego oprogramowania zajdzie potrzeba jego rozszerzenia czy dodania dodatkowej funkcji, nie będzie z tym najmniejszego problemu. Nasza kadra się tym zajmie.

Inny rodzaj oprogramowania, które tworzymy to oprogramowanie dla prywatnej klinki. W porównaniu do oprogramowania dla przychodni, oprogramowanie dla klinik jest zdecydowanie bardziej rozbudowane. Nie obsługuje wyłącznie gabinetów i pracujących w nich specjalistów, lecz także sale operacyjne czy personel medyczny każdego szczebla.

Nasz zespół

Nasza firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów. Zespoły zajmujące się każdym etapem powstawania i dystrybucji oprogramowania składają się zarówno z młodych, jak i z doświadczonych pracowników, którzy wzajemnie się wspierają. To wszystko sprawia, że każdy z naszych klientów jest zadowolony zarówno z programu, jak i z obsługi oraz wsparcia.

Działając ponad 26 lat w branży medycznej udało się nam wypracować najbardziej optymalny typ oprogramowania, który znajdzie zastosowanie w każdej przychodni i klinice. Od początku współpracy oferujemy bardzo korzystną politykę licencyjną opartą na partnerskiej współpracy.


Naszym celem jest dostarczenie jak najwyższej jakości produktu. Zaufaj nam tak, jak zaufało nam już ponad 300 innych placówek medycznych. Zapraszamy!