Q-Klinika 3000 SQL

Zarządzanie placówką dzięki profesjonalnemu programowi firmy QBS nigdy nie było prostsze.

Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie dla placówki medycznej

Przychodnia lekarska to takie miejsce, w którym musi panować absolutny porządek. Do przychodni przychodzą pacjenci w różnym wieku, nierzadko po długim okresie oczekiwania na wizytę lekarską. Aby zadbać o najwyższą jakość obsługi pacjentów i jednocześnie ułatwić pracę przyjmującym ich lekarzom, położnym, pielęgniarkom czy fizjoterapeutom, warto skorzystać z odpowiedniego programu komputerowego dla przychodni.

Program komputerowy dla przychodni

Kartoteka

Nasze oprogramowanie Q-Klinika 3000 SQL to wielomodułowy program dla placówki medycznej, która obsługuje wiele gabinetów różnych specjalności. To narzędzie, które nie tylko ułatwia pracę lekarzom i rejestratorkom medycznym, lecz także ułatwia życie samym pacjentom, gromadząc o nich wszelkie niezbędne lekarzom dane.

Q-Klinika 3000 SQL to narzędzie przewidziane do wdrożenia zarówno w placówkach, które mają podpisane kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i w placówkach, które są całkowicie prywatne i nie świadczą usług medycznych na rzecz pacjentów NFZ. Niniejsze oprogramowanie posiada szereg modułów, których zadaniem jest ułatwienie pracy personelu medycznego.


Polega ono między innymi na usprawnieniu procesów:
  • umawiania wizyt
  • zarządzania kartotekami pacjentów
  • rozliczeń z pacjentami
  • rozliczeń z instytucjami ubezpieczeniowymi.

Wdrożenie niniejszego oprogramowania dla przychodni lekarskich to oszczędność czasu i pieniędzy. Sprawna obsługa pacjentów pozwoli zwiększyć moce przerobowe i poprawi satysfakcję klientów, którzy nie będą musieli stać już w długich kolejkach do rejestracji.

Różne wersje oprogramowania

Historia chorób

Nasze oprogramowanie dla placówek medycznych dostępne jest w kilku wersjach. Każda z nich dedykowana jest dla innego rodzaju placówki. Wersja Basic przeznaczona jest dla niedużych przychodni, które obsługują do kilku gabinetów. Nasze oprogramowanie dla przychodni w wersji Basic nie obejmuje modułu, który ułatwia rozliczenie z instytucjami zajmującymi się ubezpieczeniami.
Wersja Standard to najczęściej wybierana wersja naszego oprogramowania. Jest ona dedykowana dla nieco większych przychodni oraz dla niedużych przychodni, które oferują szeroką gamę usług medycznych. Ta wersja została wzbogacona między innymi o moduły wspomagające:

  • tworzenie umów
  • rozliczenia z lekarzami i pacjentami
  • raporty analityczne
  • umowy i cenniki firm ubezpieczeniowych
Wersja Professional to najbardziej rozbudowana wersja, która składa się ze wszystkich modułów wersji standard, wzbogacona o dodatkowe moduły dostępne w naszej ofercie lub o moduł, który możemy stworzyć na zamówienie.


Nasze oprogramowanie znacznie poprawia wydajność pracy przychodni. Jego zakup jest inwestycją. Zapraszamy!