Q-Klinika 3000 SQL

Zarządzanie placówką dzięki profesjonalnemu programowi firmy QBS nigdy nie było prostsze.

Skontaktuj się z nami

Systemy dla przychodni
Kompleksowe rozwiązania dla placówek medycznych

Oprogramowanie do prowadzenia przychodni medycznych, gabinetów oraz klinik pozwala na realizowanie szeregu czynności jeszcze efektywniej, szybciej i dodatkowo bezpieczniej. Zgodnie z przepisami podmioty medyczne mogą prowadzić swoją dokumentację medyczną pacjentów w tradycyjnej formie papierowej jedynie do końca 2018 roku, dlatego warto jak najszybciej przejść na nowoczesne systemy informatyczne dedykowane dla przychodni.


Kartoteka

Zaawansowane systemy dla placówek medycznych są dzisiaj wykorzystywane coraz częściej. To właśnie dzięki nim można uzyskać znacznie większą wydajność pracy i jednocześnie zabezpieczyć dane tak, aby nie dostały się w niepowołane ręce, a przy tym również były chronione przed wypadkami losowymi, na przykład kradzieżą, zniszczeniem w wyniku pożaru itp.


Rozbudowane narzędzia

Firmy informatyczne dostarczające systemy dla przychodni lub klinik posiadają w ofertach szeroką gamę rozbudowanych narzędzi, których zadaniem jest wspieranie ich na wielu płaszczyznach związanych z działalnością. Aktualnie ustawodawca wymaga, aby placówki medyczne (czy to przychodnia, klinika lub poradnia) prowadziły dokumentację pacjentów w formie elektronicznej. Wsparcie dla implementacji oprogramowania ma też znaczenie w kontekście planowanych elektronicznych kart pacjentów, e-skierowań oraz e-recept.


Nowoczesne systemy dla przychodni, przychodni czy kliniki mogą wspierać szereg czynności, na przykład:
  • Prowadzenie kartotek pacjentów w formie elektronicznej i elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM)
  • Pomoc w planowaniu i umawianiu wizyt przez terminarz oraz wsparcie w zarządzaniu gabinetami
  • Sprzedaż usług medycznych, w tym wystawianie faktur
  • Prowadzenie rozliczeń z pacjentami
  • Rozliczanie kas i zmian pracy w placówce
  • Wsparcie dla integracji historii choroby pacjentów
  • Współpraca z laboratoriami analitycznymi
  • Wbudowana baza leków oraz baza wiedzy

Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania

Oferowany przez nas system dla przychodni Q-Klinika 3000 SQL to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich podmiotów medycznych działających w każdej specjalności. Dzięki niemu można utrzymać odpowiedni porządek i zapewnić danym właściwą ochronę, a tym samym również dostarczyć pacjentom najwyższą jakość obsługi.

Umawianie wizyt

Udostępniane przez nas narzędzie może być stosowane zarówno w placówkach rozliczających się z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i również tych, które świadczą usługi prywatnie. Q-Klinika 3000 SQL zawiera szereg modułów, które znacznie ułatwiają pracę personelu medycznego, między innymi w zakresie umawiania wizyt, prowadzenia kartotek pacjentów i zarządzania nimi, rozliczeń z pacjentami i instytucjami ubezpieczeniowymi.

Nasze oprogramowanie dostępne jest w kilku wersjach - ze względu na swoją modułową budowę można dopasować je indywidualnie do potrzeb placówki medycznej, na przykład wzbogacić je o moduły pozwalające na przygotowywanie raportów analitycznych, rozliczeń z lekarzami, wspomagające tworzenie umów i cenników firm ubezpieczeniowych.

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się bliżej z naszym oprogramowaniem Q-Klinika 3000 SQL - w razie dodatkowych pytań związanych z jego możliwościami pozostajemy do usług.