Q-Klinika 3000 SQL

Zarządzanie placówką dzięki profesjonalnemu programowi firmy QBS nigdy nie było prostsze.

Skontaktuj się z nami

Programy dla poradni medycznych
Korzyści dla placówki i pacjentów

Praca z dedykowanym oprogramowaniem dla przychodni pozwala na uzyskanie szeregu korzyści. Dzięki niemu można przenieść placówkę do XXI wieku, zapominając o niedogodnościach związanych z tradycyjnymi metodami prowadzenia dokumentacji medycznej, a także wspierając prowadzenie innych czynności.


Historia chorób

Oferowany przez nas program dla przychodni Q-Klinika 3000 SQL to nowoczesne narzędzie, które przeznaczone jest do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), posiadające szereg innych modułów, które pomagają w codziennej pracy placówek medycznych. Może być on stosowany zarówno w przychodniach posiadających kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i tych świadczących swoje usługi prywatnie.
Najwyższa jakość świadczonych usług

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oprogramowanie było dopracowane w najdrobniejszych detalach i było źródłem szeregu korzyści, koncentrujących się również na jakości obsługi pacjentów.


Najważniejsze zalety korzystania z programów dla przychodni:
 • Wyższa jakość obsługi pacjentów - program pozwala na zgromadzenie danych w jednym miejscu, do którego mogą mieć dostęp wszyscy pracownicy placówki, dzięki czemu mogą bardziej efektywnie i kompleksowo obsługiwać klientów, na przykład przy rejestracji, wydawaniu dokumentów, prowadzaniu historii choroby i leczenia.
 • Oszczędność czasu - dzięki wielu różnym modułom prowadzenie placówki jest jeszcze bardziej efektywne i umożliwia ograniczenie czasu poświęcanego sprawom formalnym.
 • Bezpieczeństwo danych - przechowywanie danych w postaci elektronicznej i regularne kopie zapasowe pozwalają na zmniejszenie ryzyka związanego z ich utratą, jak może mieć to miejsce w przypadku dokumentacji papierowej.
 • Zmniejszenie kosztów - wprowadzenie programu do pracy poradni medycznej pozwala na obniżenie kosztów związanych z codziennymi zadaniami.
 • Obniżenie ryzyka błędów - dzięki możliwości prowadzenia dokumentacji w formie elektronicznej ryzyko związane z błędnie zapisanymi danymi jest niższe, także w kontekście umawiania wizyt czy przepisywania leków na receptę, gdyż lekarz ma łatwy dostęp do dokumentacji pacjenta.

 Programy dla przychodni niosą ze sobą szereg różnego rodzaju korzyści, które powodują, że prowadzenie placówek medycznych jest znacznie efektywniejsze. Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie pozwalają na praktycznie natychmiastowe rezultaty, dlatego dobre oprogramowanie, to inwestycja na lata.


Korzyści dla lekarzy i placówek medycznych

Powyżej przedstawione korzyści odczuwane są przez lekarzy oraz inny personel medyczny, ale nie tylko - pojawiają się również w szerszym kontekście związanym z prowadzeniem placówki przy wykorzystaniu  programu Q-Klinika 3000 SQL.

Raport wizyty
Korzyści dla lekarzy:
 • Skrócenie czasu związanego z uzyskaniem informacji o pacjencie, a tym samym skrócenie czasu wizyty i mniejsze kolejki
 • Szybsze przygotowywanie recept oraz innych dokumentów, na przykład skierowań
 • Natychmiastowa dostępność niezbędnych dokumentów oraz innych danych

Korzyści dla placówki medycznej:
 • Ułatwienie procedur związanych z płatnościami
 • Łatwe przechowywanie i zabezpieczenie dokumentacji
 • Prostsze umawianie wizyt pacjentów i zarządzanie gabinetami
 • Wyższa efektywność pracy całej placówki oraz podwyższenie jakości obsługi pacjentów