Q-Klinika 3000 SQL

Zarządzanie placówką dzięki profesjonalnemu programowi firmy QBS nigdy nie było prostsze.

Skontaktuj się z nami

Programy dla poradni medycznych
Korzyści dla placówki i pacjentów

Praca z dedykowanym oprogramowaniem dla przychodni pozwala na uzyskanie szeregu korzyści. Dzięki niemu można przenieść placówkę do XXI wieku, zapominając o niedogodnościach związanych z tradycyjnymi metodami prowadzenia dokumentacji medycznej, a także wspierając prowadzenie innych czynności.


Historia chorób

Oferowany przez nas program dla przychodni Q-Klinika 3000 SQL to nowoczesne narzędzie, które przeznaczone jest do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), a także posiada szereg innych modułów, które pomagają w codziennej pracy placówek medycznych. Może być on stosowany zarówno w przychodniach posiadających kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i tych świadczących swoje usługi prywatnie.
Najwyższa jakość świadczonych usług

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oprogramowanie było dopracowane w najdrobniejszych detalach i dzięki niemu można było czerpać szereg korzyści, koncentrujących się również na jakości obsługi pacjentów.


Najważniejsze zalety korzystania z programów dla przychodni:
 • Wyższa jakość obsługi pacjentów - program pozwala na zgromadzenie danych w jednym miejscu, do których mogą mieć dostęp wszyscy pracownicy placówki, to powoduje, że mogą bardziej efektywnie i kompleksowo obsługiwać klientów, na przykład przy rejestracji, wydawaniu dokumentów, prowadzaniu historii choroby i leczenia.
 • Oszczędność czasu - dzięki wielu różnym modułom prowadzenie placówki jest jeszcze bardziej efektywne, co pozwala na ograniczenie spraw formalnych i tym samym przeznaczonego na nie czasu, zatem program dla poradni nie będzie wymagał od pracowników poświęcania na pracę większej ilości czasu niż to konieczne.
 • Bezpieczeństwo danych - przechowywanie danych w postaci elektronicznej i regularne kopie zapasowe danych pozwalają na zmniejszenie ryzyka związanego z ich utratą, jak może mieć to miejsce w przypadku danych papierowych.
 • Zmniejszenie kosztów - wprowadzenie programu do pracy poradni medycznej pozwala na obniżenie kosztów związanych z codziennymi zadaniam.
 • Obniżenie ryzyka błędów - dzięki możliwości prowadzenia elektronicznej dokumentacji ryzyko związane z błędnie zapisanymi danymi jest niższe, także w kontekście umawiania wizyt czy przepisywania leków na receptę, gdyż lekarz może mieć łatwy dostęp do dokumentacji pacjenta.

Wobec tego programy dla przychodni niosą ze sobą szereg różnego rodzaju korzyści, które powodują, że prowadzenie placówek medycznych jest jeszcze efektywniejsze. Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie pozwalają praktycznie na natychmiastowe rezultaty, dlatego to inwestycja warta uwagi.


Korzyści dla lekarzy i placówek medycznych

Powyżej przedstawione korzyści odczuwane są zarówno przez lekarzy oraz inny personel medyczny, jak i także pojawiają się w szerszym kontekście związanym z prowadzeniem placówki z programem Q-Klinika 3000 SQL.

Raport wizyty
Korzyści dla lekarzy:
 • Skrócenie czasu związanego z uzyskaniem informacji o pacjencie, a tym samym skrócenie czasu badania i mniejsze kolejki.
 • Szybsze przygotowywanie recept oraz innych dokumentów, na przykład skierowań.
 • Dostępność niezbędnych dokumentów i innych danych.

Korzyści dla placówki medycznej:
 • Ułatwienie procedur związanych z płatnościami.
 • Łatwe przechowywanie i zabezpieczenie dokumentacji.
 • Prostsze umawianie wizyt pacjentów i zarządzanie gabinetami.
 • Wyższa efektywność pracy całej placówki, w tym poprzez podwyższenie jakości obsługi pacjentów.